Wybielanie zębów Gdańsk

Wybielanie zębów Gdańsk – wskazania

Wybielanie zębów wskazane jest dla pacjentów z naturalnie ciemnymi zębami lub występującymi przebarwieniami wywołanymi wiekiem, paleniem tytoniu i innymi czynnikami.

Zęby z ubytkami szkliwa nie powinny być wybielane. Przed rozpoczęciem leczenia należy uzupełnić wszystkie ubytki materiałem prowizorycznym oraz wykonać piaskowanie zębów w celu usunięcia kamienia nazębnego.

Nowe wypełnienia należy założyć nie wcześniej niż po dwóch tygodniach od zakończenia wybielania zębów. Pozwoli to na dobrane odpowiedniego koloru wypełnienia.

W naszym gabinecie stomatologicznym istnieje możliwość dodatkowego wybielenia martwych zębów.

WAŻNE!!!

W czasie wybielania może ujawnić się wzmożona wrażliwość zębów na zimno i ciepło. W zasadzie dolegliwości znikają w okresie 1-3 dni od chwili zakończenia wybielania, ale zawsze należy zwrócić się do swojego stomatologa. Zęby wybielone będą zawsze jaśniejsze niż poprzednio. Jednakże, jeżeli zauważycie Państwo po jakimś czasie lekkie przyciemnienie zębów, to można zabieg powtórzyć zakładając szyny z preparatem na 1-2 noce.

Podczas wybielania zębów, korony ceramiczne, licówki porcelanowe i wypełnienia nie zmieniają koloru.

Tworzenie nowego uśmiechu rozpoczynamy od jego zaplanowania,dokładnej analizy twarzowo-zębowej,woskowego modelu i przeniesienia próbnego efektu do jamy ustnej. Jeśli spełnia on oczekiwania Pacjenta i lekarza wykonujemy stałą pracę – licówki lub korony pełnoceramiczne.Dają one możliwość uzyskania wspaniałego efektu końcowego-trwałej estetyki i funkcji.

Metoda nakładkowa wybielanie zębów

Wybielanie zębów jest obecnie bardzo rozpowszechnione w kosmetyce dentystycznej. Żel wybielający utrzymywany jest za pomocą szyny nazębnej, którą pacjent zakłada na noc, na czas snu lub może być prowadzone w dzień, jeśli dla pacjenta jest to wygodniejsze. Dzięki wysokiemu stopniowi lepkości żelu kontakt z zębami jest przedłużony, więc wybielanie jest szybkie i rezultaty pacjent widzi już po pierwszej nocy!

Wybielanie zębów w gabinecie przy pomocy lampy wybielającej

Zabieg jest całkowicie bezbolesny. Pacjent wychodzi z gabinetu z białym uśmiechem.

Wybielanie zębów Gdańsk 

Nie zwlekaj umów się na wizytę już dziś !

Kontakt z Nami

ul. Olsztyńska 3C/2

Gdańsk Przymorze

Pon-Pt: 9:00-20:00

$

Godziny pracy rejestracji

poniedziałek 12:00-20:00
wtorek 12:00-20:00
środa 9:00-17:00
czwartek 9:00-17:00
piątek 9:00-17:00