O nas

GABINETY DENTYSTYCZNE GDAŃSK STOMATOLOG PRZYMORZE

Stomatolog Przymorze – Gabinety dentystyczne…

Oferta naszych gabinetów dentystycznych skierowana jest zarówno do osób dorosłych, jak i dzieci z Gdańska oraz całego Trójmiasta. Specjalizujemy się w wielu dziedzinach stomatologii, w tym także stomatologii dziecięcej.

W ramach stomatologii estetycznej wykonujemy zabiegi mające na celu poprawę uśmiechu. Wszczepiamy implanty zębów, wykonujemy wypełnienia protetyczne, wkłady koronowe, mosty ceramiczne, licówki. W naszym gabinecie stomatologicznym można również skorzystać z zabiegu wybielania zębów. Warto pamiętać, że dobry dentysta jest w stanie poprawić estetykę uśmiechu przywracając zębom naturalną biel oraz korygując wady zgryzu.

Ponadto wykonujemy piaskowanie zębów, lakierowanie, lakowanie oraz inne zabiegi z zakresu stomatologii zachowawczej i profilaktyki próchnicy. Dopełnieniem naszej oferty są usługi z zakresu endodoncji, ortodoncji, chirurgii stomatologicznej.

Nieustannie podnosimy swoje kwalifikacje zawodowe. Wprowadzamy nowe technologie oraz korzystamy z nowoczesnych urządzeń. Pacjentom zapewniamy kompleksowe usługi dentystyczne i otaczamy ich troskliwą opieką.

Naszą działalność na Gdańskim Przymorzu prowadzimy od 1996 roku. Szeroki wachlarz usług stomatologicznych oraz odpowiednie doświadczenie i kwalifikacje pozwalają nam budować zaufanie wśród naszych Pacjentów.