Stomatologia estetyczna

Projektowanie uśmiechu

Nieskrępowany uśmiech jest bardzo przekonujący i dodaje blasku i pewności siebie.W naszym gabinecie dbamy by spełniać pragnienia naszych Pacjentów.Podczas wybielania skorygujemy kolor zębów,by stały się jaśniejsze niż kiedykolwiek były.Korekty kształtu możemy dokonać dzięki perfekcyjnie wykonanym licówkom i koronom ceramicznym.

Tworzenie nowego uśmiechu rozpoczynamy od jego zaplanowania,dokładnej analizy twarzowo-zębowej,woskowego modelu i przeniesienia próbnego efektu do jamy ustnej. Jeśli spełnia on oczekiwania Pacjenta i lekarza wykonujemy stałą pracę – licówki lub korony pełnoceramiczne.Dają one możliwość uzyskania wspaniałego efektu końcowego-trwałej estetyki i funkcji.

Licówki

Prace ceramiczne bezmetalowe – licówki

Licówki porcelanowe są uzupełnieniem protetycznym stosowanym w stomatologii estetycznej. Służą do przykrycia zewnętrznych, nieestetycznych powierzchni zębów górnych i dolnych. Uzyskanie estetycznego i nieskazitelnego uśmiechu za pomocą licówek sprawia, że ten zabieg zyskuje coraz większą popularność.

Licówki w całości wykonane są z porcelany co pozwala na uzyskanie lepszych efektów estetycznych. Ponadto w przypadku zastosowania licówek zęby nie wymagają tak dużego oszlifowania jak w przypadku stosowania korony protetycznej – pozwala to oszczędzić tkanki zęba. Licówka to nic innego jak cienki płatek porcelanowy naklejany na widoczną część zęba, tak więc ingerencja w tkanki twarde jest minimalna.

Quick Sleeper nowoczesny system umożliwiający natychmiastowe i skuteczne znieczulenie

W naszym gabinecie wykorzystujemy nowoczesny sterowany mikropocesorowo system znieczuleń Quick Sleeper. Metoda ta jest bardzo skuteczna i efektywna, znacznie podnosząca komfort pacjenta, nie powoduje efektów ubocznych znanych z tradycyjnych metod znieczulania.

Nie zwlekaj umów się na wizytę już dziś !

Kontakt z Nami

ul. Olsztyńska 3C/2

Gdańsk Przymorze

Pon-Pt: 9:00-20:00

$

Godziny pracy rejestracji

poniedziałek 12:00-20:00
wtorek 12:00-20:00
środa 9:00-17:00
czwartek 9:00-17:00
piątek 9:00-17:00